#Szkoła pamięta

Powitanie wiosny

22 marca 2021

Odwiedziny Krzysia

Przedszkolaki przygotowują zimową herbatkę dla gościa
18 lutego 2021

Dzień czekolady

12 kwietnia Grupa „Biedronki” słodko świętowała Dzień czekolady.
W ramach tego dnia Gracjan poznał jak powstaje czekolada oraz co może mieć czekoladowy smak. Samodzielnie przygotował czekoladowy napój do picia oraz owoce w czekoladzie.
Po skosztowaniu słodkości pobudzając wodze fantazji stworzył czekoladowy pejzaż.
Na zakończenie małe rączki wykonały pracę techniczną pt. „Tabliczka czekolady”.
To był iście czekoladowy dzień!!!!

4-te Urodziny Diego

24 maja 2021
W poniedziałek - 24 maja swoje ważne święto obchodził Diego. Wiek przedszkolny to czas rozwoju społecznego, nawiązywanie przyjaźni, kontaktów międzyludzkich. Przedszkolacy uczą się relacji w grupie. Dlatego z okazji 4 urodzin Diego, wszystkie kolorowe „ Biedroneczki ” pięknie ćwiczyły umiejętność składania życzeń poprzez mowę werbalną oraz za pomocą specjalistycznego urządzenia komunikacyjnego – komunikatora Big Step-by-Step Diego otrzymał także kartki wykonane przez rówieśników oraz uczniów placówki.
Oczywiście na urodzinach nie mogło także zabraknąć odśpiewania urodzinowego przeboju „ Sto lat”. A nasz solenizant za pomocą przełącznika Participation Box- BJ Live ( AAC) uruchomił wiatrak przez co doskonale poradził sobie ze zdmuchnięciem świeczki na urodzinowym torcie. Diegowi życzymy, aby wszystkie życzenia, które były składane tego dnia mogły się spełnić.

Dzień Rodziny

12 czerwca 2021