#Szkoła pamięta

Powitanie wiosny

22 marca 2021

Odwiedziny Krzysia

Przedszkolaki przygotowują zimową herbatkę dla gościa
18 lutego 2021

Dzień czekolady

12 kwietnia Grupa „Biedronki” słodko świętowała Dzień czekolady.
W ramach tego dnia Gracjan poznał jak powstaje czekolada oraz co może mieć czekoladowy smak. Samodzielnie przygotował czekoladowy napój do picia oraz owoce w czekoladzie.
Po skosztowaniu słodkości pobudzając wodze fantazji stworzył czekoladowy pejzaż.
Na zakończenie małe rączki wykonały pracę techniczną pt. „Tabliczka czekolady”.
To był iście czekoladowy dzień!!!!

4-te Urodziny Diego

24 maja 2021
W poniedziałek - 24 maja swoje ważne święto obchodził Diego. Wiek przedszkolny to czas rozwoju społecznego, nawiązywanie przyjaźni, kontaktów międzyludzkich. Przedszkolacy uczą się relacji w grupie. Dlatego z okazji 4 urodzin Diego, wszystkie kolorowe „ Biedroneczki ” pięknie ćwiczyły umiejętność składania życzeń poprzez mowę werbalną oraz za pomocą specjalistycznego urządzenia komunikacyjnego – komunikatora Big Step-by-Step Diego otrzymał także kartki wykonane przez rówieśników oraz uczniów placówki.
Oczywiście na urodzinach nie mogło także zabraknąć odśpiewania urodzinowego przeboju „ Sto lat”. A nasz solenizant za pomocą przełącznika Participation Box- BJ Live ( AAC) uruchomił wiatrak przez co doskonale poradził sobie ze zdmuchnięciem świeczki na urodzinowym torcie. Diegowi życzymy, aby wszystkie życzenia, które były składane tego dnia mogły się spełnić.

6 luty 2020 r.

Program dla szkół