4-te Urodziny Diego

24 maja 2021W poniedziałek - 24 maja swoje ważne święto obchodził Diego. Wiek przedszkolny to czas rozwoju społecznego, nawiązywanie przyjaźni, kontaktów międzyludzkich. Przedszkolacy uczą się relacji w grupie. Dlatego z okazji 4 urodzin Diego, wszystkie kolorowe „ Biedroneczki ” pięknie ćwiczyły umiejętność składania życzeń poprzez mowę werbalną oraz za pomocą specjalistycznego urządzenia komunikacyjnego – komunikatora Big Step-by-Step Diego otrzymał także kartki wykonane przez rówieśników oraz uczniów placówki. Oczywiście na urodzinach nie mogło także zabraknąć odśpiewania urodzinowego przeboju „ Sto lat”. A nasz solenizant za pomocą przełącznika Participation Box- BJ Live ( AAC) uruchomił wiatrak przez co doskonale poradził sobie ze zdmuchnięciem świeczki na urodzinowym torcie. Diegowi życzymy, aby wszystkie życzenia, które były składane tego dnia mogły się spełnić.