Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia o godzinie 10.00 do przedszkola z okazji Dnia Babci i Dziadka przybyli  bliscy naszych przedszkolaków na spotkanie pt. „Herbatka dla babci i dziadka”. Oprócz wspomnianej herbatki, ciekawych opowieści, wspomnień i cennych refleksji drogich babć i dziadków. Seniorzy mieli także okazję powrócić wspomnieniami do lat dzieciństwa. Wspólnie ze swoimi  wnuczętami śpiewali piosenki, wykonali  pracę plastyczną oraz dowiedzieli się za co dziękują im przedszkolacy. Babcie i dziadkowie jak zawsze służyli pomocą i wsparciem wspaniale radząc sobie z wyznaczonymi zadaniami.

Był to piękny czas wzruszeń i refleksji jak ważni w życiu człowieka są bliscy. Dziadkowie którzy z takim oddaniem i miłością oddają swoim kochanym wnuczkom cząstkę siebie zapewniali, że z przyjemnością odwiedzą jeszcze nasze przedszkole.

21 stycznia 2020 r.